Úvod > Obec > Aktuality > Pozvánka na akce v informačním centru: přednáška a Týden tur. informačních center

24.10.2024

Přednáška Terezy Tomaštíkové (známé i pod uměleckým jménem TeryllART) bude zaměřena na mentální zdraví s důrazem na bipolární afektivní poruchu, se kterou sama autorka žije a tématu se otevřeně a do hloubky věnuje skrze svou uměleckou tvorbu, ale i skrze sdílení svých zkušeností ve videích na YouTube a na přednáškách.

Součástí přednášky bude také grafická prezentace a možnost bezprostředního rozhovoru s autorkou o tomto citlivém tématu. Vstup na přednášku je zdarma.

Dovoluji si zaslat ještě jednu pozvánku, a to na Týden turistických informačních center, který se bude konat 24.–25. října a 28.–30. října a ke kterému se jako každý rok připojuje také šternberské infocentrum. Na malé i velké návštěvníky bude v Informačním centru Šternberk na Horním nám. 2 čekat zábavný kvíz o městě, na všechny luštitele potom drobná odměna. A tři nejrychlejší se můžou těšit na věcné odměny.

Týden s ATIC 24.-30. 10..png